Aktualności

LEKCJE ONLINE

Szanowni Państwo, W związku z obowiązującą kwarantanną i nakazem zawieszenia stacjonarnej działalności wszystkich placówek edukacyjnych, w trosce o ciągłość edukacji Państwa dzieci, postanowiliśmy, jako Angielski Zakątek, że od przyszłego poniedziałku, tj. od 23.03.2020 rozpoczynamy prowadzenie wszystkich zajęć ONLINE.

wiecej

Aktywność w czasie kwarantanny

Szanowni Państwo, Koronawirus psuje nam szyki i z uwagi na zaistniałą sytuację w kraju, oraz obowiązkową kwarantannę w placówkach edukacyjnych, zajęcia w normalnym trybie nie mogą się odbywać. Pragniemy, aby wiedzieli Państwo, że wszystkie zajęcia, które teraz przepadają będą odrobione, jak tylko placówka zostanie otwarta.

wiecej

KONKURS - wygraj DARMOWY kurs!

Uwaga ❗️KONKURS na facebook'u ❗️ WYGRAJ miesiąc kursu! Polub nas na facebook'u, udostępnij post i napisz komentarz o tym dlaczego chcesz się uczyć.

wiecej

Zapisy na nowy rok szkolny!

Drodzy Kursanci i Sympatycy, niedługo ruszają w naszej Szkole zapisy na nowy rok szkolny. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi informacjami na temat zapisów oraz z naszym szkolnym kalendarzem na rok 2019/2020!

wiecej

Harmonogram zakończenia roku szkolnego

Przedstawiamy harmonogram zakończenia roku szkolnego w Angielskim Zakątku.

wiecej

OPEN DAY - 14.06.2019

Zapraszamy wszystkich naszych Kursantów i Sympatyków na OPEN DAY - dzień otwarty z grą terenową, który odbędzie się 14.06.2019 o godzinie 17.00. Zaczynamy w Angielskim Zakątku. Gra będzie zabawą, w której może wziąć każdy, w trakcie której będzie trzeba dużo biegać i odpowiadać na pytania, ale bez obaw, będzie można skorzystać z wszelkich podpowiadaczy :) Wszystkie zasady oczywiście wyjaśnimy na miejscu. Zapraszamy z rodziną. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

wiecej

Święta Wielkanocne i majówka

Szanowni Państwo, przedstawiamy świąteczno-majówkowy kalendarz zajęć.

wiecej

LETNIA SZKOŁA JĘZYKOWA

LETNIA SZKOŁA JĘZYKOWA Z ENGLISH CORNER Ruszają zapisy do Letniej Szkoły Językowej dla dzieci i młodzieży, czyli: Obozy językowe z native speaker'ami nad morzem. terminy i wiek uczestników: turnus 1: 23.06-04.07.2019 dla młodzieży w wieku 7-12 (11 noclegów) turnus 5: 10.08-18.08.2019 dla młodzieży w wieku 8-16 lat (9 noclegów) Chcesz wiedzieć więcej, czytaj dalej...

wiecej

Niedługo ruszają zapisy na rok szkolny 2018/2019!

Drodzy Kursanci i Sympatycy, za nami podróże małe i duże. Przed nami, jak mawia stara, dobra piosenka: Jesień idzie, nie ma na to rady. ;-) Ale jesień, to piękne kolory i nowa dawka dobrej energii dzięki letniemu odpoczynkowi. Dlatego powolutku zaczynamy się uaktywniać. Zapisy ruszają 03.09 w biurze Szkoły od 12.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku 14.09 włącznie.

wiecej

Do zobaczenia we wrześniu!

Drodzy Kursanci i Sympatycy. Dziękujemy za wspaniały kolejny rok szkolny, który właśnie szczęśliwie dobiegł do mety. Dziękujemy że spędzili go Państwo z nami i życzymy Wam cudownych wakacji, pełnych słońca i ciekawych przygód. Oby ten letni czas przyniósł Wam wszystkim zasłużony odpoczynek, ale i wiele niezapomnianych wrażeń. Z nadzieją, że spotkamy się we wrześniu, życzymy wszystkiego dobrego. Lektorzy AZ

wiecej

OPEN DAY - 8.06.2018!

OPEN DAY – Dzień Otwarty Zapraszamy naszych kursantów i sympatyków, oraz wszystkich którzy chcą nas poznać na OPEN DAY – czyli Dzień Otwarty, który odbędzie się w dniu: 08.06.2018 w piątek o godzinie 17.00. Główną atrakcją naszego Dnia Otwartego będzie gra terenowa, która będzie polegała na „wyścigu na wiedzę”, oczywiście dotyczącą języka angielskiego.

wiecej

TRWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Drodzy Kursanci i sympatycy, trwając w tym cudownym świątecznym czasie Bożej radości i ludzkiej życzliwości chcielibyśmy dołączyć się do wszystkich już przekazanych Wam życzeń wszelkiej pomyślności, zdrowia, szczęścia, a w nadchodzącym roku 2018 spełniania marzeń, zrealizowania planów i wielu wspaniałych chwil. Jednocześnie przypominamy, że jeszcze odpoczywamy:-) Pierwsze zajęcia po przerwie świątecznej odbędą się 02.01.2018

wiecej